Kawasaki – Kraków

Poznaj naszą ofertę:

Zajmujemy się sprzedażą motocykli japońskiej marki Kawasaki. To znany producent, którego produkty cieszą się dużą popularnością wśród miłośników motoryzacji. Aby nasza oferta była kompleksowa, zdecydowaliśmy się oferować znacznie więcej niż motocykle – w jednym punkcie wszyscy miłośnicy jednośladów mogą zakupić odzież i akcesoria, które są niezbędne podczas jazdy. Współpraca z nami po prostu się opłaca – możemy zagwarantować pomoc na każdej płaszczyźnie, a to dlatego, że zatrudniamy specjalistów.

Co oferujemy Klientom?

W naszym salonie Kawasaki w Krakowie proponujemy przede wszystkim szeroki wybór motocykli. W stałej sprzedaży posiadamy pojazdy z rozmawitych serii, w tym najnowszych. Nasi specjaliści są w stanie pomóc w doborze pojazdu. Obok nowych  motocykli proponujemy także pojazdy używane. Są one w bardzo dobrym stanie wizualnym i w pełni sprawne technicznie.

Jesteśmy w stanie sprawdzić stan sprzedawanych pojazdów, bo prowadzimy autoryzowany serwis Kawasaki. Nasze usługi polecamy wszystkim właścicielom motocykli – przegląd pojazdu to inwestycja w bezpieczeństwo na drodze.


U nas znajdziesz to, czego szukasz: Kawasaki – Kraków

Jeżeli jesteś miłośnikiem motocykli lub skuterów, to z pewnością znasz markę Kawasaki. Prowadząc sklep internetowy z odzieżą i akcesoriami oraz serwis kawasaki w Krakowie, zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy w ulepszeniu swojego jednośladu lub chcesz zlecić jego przegląd techniczny przed rozpoczęciem sezonu letniego? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy w zrealizowaniu marzeń o własnym motocyklu  Kawasaki.

Top