Kawasaki – Kraków


Kupuj usługi serwisowe w naszym sklepie

Motory i motocykle w Krakowie to nasza specjalność! Nie tylko je sprzedajemy, lecz także naprawiamy. Właścicieli pojazdów marki Kawasaki zapraszamy do odwiedzenia naszego autoryzowanego serwisu. Powodów, dla których warto powierzyć nam swój pojazd, jest naprawdę wiele.Motocykle to pojazdy najczęściej użytkowane sezonowo. Mimo to muszą przechodzić regularne przeglądy. Jesteśmy w stanie pomóc w tym zakresie mieszkańcom Krakowa i okolic – sprawny pojazd to poczucie bezpieczeństwa na drodze. Jako podmiot współpracujący z firmą Kawasaki, mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych.Nasz serwis motocykli w Krakowie jest też dobrze wyposażony – mamy narzędzia diagnostyczne i niezbędne wyposażenie warsztatowe. Zatrudniamy pracowników, którzy specjalizują się w naprawie jednośladów. Dzięki podnoszeniu kwalifikacji, są w stanie szybko zdiagnozować i usunąć usterkę. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych motocykl to codzienny środek transportu, proponujemy pojazd zastępczy.

Motory używane – Kraków
Zajmujemy się sprzedażą nie tylko nowych, ale również używanych motorów, motocykli i skuterów firmy Kawasaki.

Klientom, którzy zamierzają zakupić pojazd z drugiej ręki, proponujemy profesjonalną pomoc. Nasi pracownicy na co dzień zajmują się:

  • wykonywaniem przeglądów sezonowych,
  • przeglądami przed zakupem pojazdu, aby ocenić jego stan techniczny,
  • montażem części i akcesoriów, w tym także zabezpieczeń,
  • naprawą powypadkową motocykli i motorów.

Używane lub nowe motory w Krakowie Zapraszamy do naszej siedziby – chętnie pomożemy zarówno w wyborze odpowiedniego pojazdu, jak i sprawdzimy go od strony technicznej.
Top