Nowy
Kawasaki KX 65

Kawasaki KX 65

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnia sztuka!

1 Pozycja

Od pierwszej jazdy do dojrzałych sukcesów — Kawasaki poprowadzi Cię tą ścieżką. KX65to pojazd wspomagający wychowanie młodych talentów, aby w przyszłości osiągnąć podium. 

14 900,00 zł brutto.

Więcej informacji

KX65 MOC NA DOBRY POCZĄTEK
KX65 to moc i techniczny rodowód, na których bazują przyszli mistrzowie. KX wyposażono w podwójne hamulce tarczowe, które demonstrują nowym entuzjastom motocrossówek Kawasaki, czym jest niezawodne hamowanie. Wyścigowe zawieszenie uzyskane dzięki przedniemu widelcowi teleskopowemu 33 mm, z 4-stopniowym tłumieniem odbicia, oraz tylnemu zawieszeniu Uni-Trak Bottom-Link z gazowym amortyzatorem, regulującemu napięcia wstępne oraz bezstopniowo tłumiącemu odbicia daje przedsmak przyszłych sukcesów. Jednocylindrowy, 2-suwowy silnik o pojemności 64 cm³ ubrany w wytrzymałą ramę typu double-cradle ozdobioną nową grafiką i charakterystyczną kolorystyką nawiązująca do stylu Kawasaki sprawia, że KX65 jest najbardziej intrygującym juniorem w towarzystwie. Warto zapamiętać — tak wygląda początek mistrzowskich sukcesów.

Akcesoria

Nowy KX450F uwolni Twój potencjał łącząc najmocniejszy silnik i najtrwalsze podwozie w historii. Prosta filozofia - więcej mocy z lepszą kontrolą ... i jeszcze więcej razy na podium! Ergonomiczny kształt, ultracienka obudowa silnika oraz super wytrzymałe zawieszenie i oto KX450 na rok 2018 - moc i chwała!
36 900,00 zł
KX250F w 2018 roku otrzymał szereg modyfikacji silnika, zwiększających moc i moment obrotowy, oraz dających płynniejsze dostarczanie mocy w całym zakresie obrotów. Korzyści wynikające z udoskonalonego podwozia i nowego ustawienia zawieszenia to zapewnienie jego lepszej pracy i doskonała absorpcja nierówności. W 2018 KX250F ciągle dąży do MX2 - następnego...
35 900,00 zł

Produkty Powiązane

Top