Nowy
Kawasaki KX85 II Big Wheel 2018

Kawasaki KX85 II Big Wheel 2018

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnia sztuka!

1 Pozycja

Model KX jest stworzony do wygrywania i dominowania podczas rywalizacji. Został stworzony dla zwycięzców. Najnowszy model KX85 II jest w pełni przygotowany by stawić czoła wyzwaniom i pozwala rozwijać talent młodym kierowcom, pomagając im równocześnie zdobywać wysokie noty w zawodach i wyścigach.

19 900,00 zł brutto.

Więcej informacji

KX85 II – motocykl, który tworzy zwycięzców.
Model KX85 II jest stworzony do wygrywania i dominowania podczas rywalizacji. Posiada 19’’ przednie i 16’’ tylne koło. Tłok o obniżonym tarciu, nowy system KIPS oraz wiele unowocześnień pozwala temu, 2-suwowemu, chłodzonemu cieczą rajdowemu silnikowi uzyskiwać większą moc w każdym przedziale obrotów. Sztywna, wytrzymała na rozciąganiagania stalowa rama obwodowa umożliwia młodym zawodnikom mocną terenową jazdę. Tylne zawieszenie UNI-TRAK zwiększa poczucie stabilności jazdy, a także pozwala na lepsze dopasowanie motocykla i zmniejszaja jego masę, a 36 mm odwrócony widelec oferuje lepsze tłumienie, lepszą odporność, umożliwiając szybszą jazdę przy wysokim komforcie. Motocykl został wyposażony w przednie i tylne tarcze hamulcowe zapewniające skuteczną moc hamowania w połączeniu z doskonałą kontrolą. Motocykl został wyposażony w hamulce płatkowe, tak jak ma to miejsce w większych modelach KX. Zaprojektowana na nowo minimalistyczna konstrukcja, bardziej płaski bak oraz węższe siodło, oraz grafiki w rajdowym stylu sprawiają, że motocykle KX85 x świetnie prezentują się wśród zwycięzców. Kierowca ma do wyboru sześć ustawień kierownicy, dzięki którym możne przyjąć wygodną pozycję jazdy. Brzegi wykonane z materiału alumite1, czarne osłony widelca oraz zrobione z niebieskiego materiału alumite1 wykończenie regulatorów zawieszenia nadają tej maszynie mocny fabryczny sznyt.

 

Akcesoria

Nowy KX450F uwolni Twój potencjał łącząc najmocniejszy silnik i najtrwalsze podwozie w historii. Prosta filozofia - więcej mocy z lepszą kontrolą ... i jeszcze więcej razy na podium! Ergonomiczny kształt, ultracienka obudowa silnika oraz super wytrzymałe zawieszenie i oto KX450 na rok 2018 - moc i chwała!
36 900,00 zł
KX250F w 2018 roku otrzymał szereg modyfikacji silnika, zwiększających moc i moment obrotowy, oraz dających płynniejsze dostarczanie mocy w całym zakresie obrotów. Korzyści wynikające z udoskonalonego podwozia i nowego ustawienia zawieszenia to zapewnienie jego lepszej pracy i doskonała absorpcja nierówności. W 2018 KX250F ciągle dąży do MX2 - następnego...
35 900,00 zł
Od pierwszej jazdy do dojrzałych sukcesów — Kawasaki poprowadzi Cię tą ścieżką. KX65to pojazd wspomagający wychowanie młodych talentów, aby w przyszłości osiągnąć podium. 
14 900,00 zł

Produkty Powiązane

Top